Pages Menu
Categories Menu

Jak tanio odswiezyc mieszkanie

Jak tanio odswiezyc mieszkanie Typ I Ziarna są sortowane w kolejności malejącej jakości – Extra Fancy, Fancy, numer 1, a premier podczas gdy typ II ziarna są klasyfikowane Peaberry nr 1 i Peaberry Prime. Mimo, że mój ulubiony to Peaberry, którekolwiek z nich można dostać bez wątpienia spełniają konesera kawy w was i chcesz być mądry, aby „leczyć” się do około 100% Kona.

MIESZANKI – „kona” dla mas

Jak robić zakupy w „brew” półki na Hawajach, lub wielu innych miejsc dla tej sprawy, można zauważyć wiele mieszanek, takich jak „10% Kona”, które oznacza ogólnie cenne ziarna plus procent ziaren z innych regionów poza Kona … a nawet na Hawajach.

Chociaż mieszanki Kona nie są złe – to co pijemy cały czas … real deal jest niczym 100% Kona fasoli … wszystko pochodzące z tych wybranych akrów południowo regionie The Big Island z ceną wy mieliście oczekują za to, że najlepszy. Ale warto dla tych chwil, kiedy można usiąść, popijać i rozkoszować się doświadczenie. Dla wszystkich tych innych czasach, Kona łączy … jak Kona Macadamia, Kona Hazlenut itp są w porządku, a także przystępne dla nas zwykłych ludzi!

Wybór odpowiedniego „KONA”

Większość plantatorów kawy Kona są rodzinnych plantacji z których wiele będzie także przetwarzania i dystrybucji swoich zbiorów. Tak więc poszczególne style przetwarzania oraz położenie plantacji będzie miał znaczący wpływ na właściwości kawa. Na szczęście, zainteresowanie większości eksportu renomowanej The Big Island przyciąga uwagę światowej klasy ekspertów i rozeznania, które pochodzi z kompetentny poniżej.

Jest to łatwe do znalezienia których plantacje zostały uznane za ich technik prażenia kawy i czyni go dość łatwe do znalezienia renomowanego produktu Kona Coffee. Hodowcy, które nie określają stopnie lub zaprezentować swoje produkt jako prostu Kona Coffee to prawdopodobnie nie te, którą chcą patronować dla prawdziwego doświadczenia Kona!

Tak więc zrobić swoją pracę domową przy poszukiwaniu najlepszej kawy na Hawajach, a przekonasz się, co to ma być najlepsza kawa na świecie!

Richard Young jest Hawaii nieruchomości zawodowych i kształcenia mieszkaniec Hawajów. On jest twórcą Hawaiibeachcombers.com, witryny gościnnie www.lilyrosehomespa.pljedne z najbardziej atrakcyjnych rzeczy o Hawajach jedna z tych rzeczy jest Państwem, w upragnioną kawy Kona.

Artykuł napisany przez: