Pages Menu
Categories Menu

Jakie meble do gabinetu

Jakie meble do gabinetu

strąki kawy są drogie. Kiedykolwiek chcesz możesz po prostu zrobić własny? Nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale trzeba także być w stanie umieścić niezależnie od kawy chciałeś do tego http://documaster.pl/serwis-kserokopiarek/ browaru zamiast cokolwiek się zdarzy być oferowane w kształcie małej kapsuły, a jednocześnie cieszyć się wygodą Jedna filiżanka warzenia. Tworzenie własnych saszetek z kawą nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać, albo.

Wylegiwać szafek kuchennych prawdopodobnie wszystko, co musisz zrobić własne saszetek z kawą. Po pierwsze, znaleźć miarki, która doskonale pasuje do uchwytu pod browarem na swojej kawy pod. 1/3 filiżanki wydaje się być wspólnym pasuje, ale trochę poeksperymentować i zobaczyć, co będzie najlepsze dla Ciebie.

Teraz znalezienie szkła lub słoik, który będzie pasował dokładnie do miarki. Wiele używać słoików witaminowe dla tego etapu, ale cokolwiek pasuje zadziała. Wreszcie, czy masz jakieś standardowe filtry do kawy, które są przeznaczone dla małych 4 do 5 maszyn filiżanki kawy. Są one niezbędne, ponieważ będą one swoją zewnętrzna powłoka, więc być może trzeba iść kupić niektóre, ale nie są one bardzo drogie w lokalnym sklepie spożywczym.

Weźmy jeden z filtrów i kształtować ją równomiernie na końcu jar, szkła, lub cokolwiek okazało się, że pasuje. Próba centrum filtr, ale to nie jest konieczne, aby być idealne podczas tworzenia własnych saszetek z kawą. Teraz, flip słoik i filtr, a następnie naciśnij go do miarki. Aby uzyskać ładny, mocno przewagę w bibułę filtracyjną na dnie kubka pomiarowego, będziesz chciał się kręcić i naciśnij słoiku trochę.

Usuń słoika, a będziesz miał filtr w kształcie kubka wciąż siedzi w miarki. Dodać około dwie łyżeczki lub gałką co kawa mielona chcesz użyć w swoim papierowym filtrem-kubki rodzaju lasera. Typowym miarka do kawy, który przychodzi z większością ekspresy do kawy będzie posiadał 7 gramów kawy, która jest zwykle dobrym kwota saszetek z kawą. Wstrząsnąć kubek rozłożone równomiernie na ziemi w dolnej części filtra, a następnie złożyć dodatkowy materiał filtracyjny ostrożnie palcami, aby całkowicie pokryć mieloną kawę.

Jeśli po prostu trzeba mieć naprawdę dobrze uformowanych saszetek z kawą, umieść słoik do gałką ponownie i wywrzeć pewną presję na niego ręką.

Wystarczy odwrócić szufelkę i voila, domowej roboty kawy strąków!

Artykuł napisany przez: