Pages Menu
Categories Menu

Jak odnowic stara szafe

Jak odnowic stara szafe

Tak, wydaje się, że kawa może rzeczywiście pomóc nam żyć dłużej. Przynajmniej taki wniosek sporządzony przez grupę naukowców . Według nich, jeśli pijesz kawę można po prostu żyć dłużej. Bądźmy szczerzy, większość czasu, kawę zwykle oznacza dobrą zabawę, korzystających z kilku chwil odprężenia.rzeczoznawca elbląg Większość z nas nie może rozpocząć nowy dzień bez dobrego filiżance kawy. I to wydaje się być zdrowy nawyk, too. Naukowcy ustalił, że jeśli chcesz żyć dłużej, wszystko co musisz zrobić, to wypić kawę na co dzień, nie więcej niż jeden lub dwa kubki chociaż. To pomoże Ci osiągnąć wiek 100! Cóż, kto nie chciałby żyć tak długo!

Wyczuwam, że jesteś trochę sceptyczny co masz po prostu czytać, ale nie jest to logiczne, naukowe wyjaśnienie tego. Naszym codziennym poranny źródło energii, kawa zawiera kofeinę, jak również przeciwutleniacze, które są zarówno zdolność do zwiększania elastyczności tętnic, a tym samym do zapobiegania chorobom sercowo-naczyniowym osadzaniu się. Ponadto osoby pijące kawy wydaje się być lepszym stanie psychicznym niż tych, którzy nie lubią tego rodzaju napoju. Większość czasu, mamy pić kawę jako pretekst do spotkania się z przyjaciółmi, Śródmieście, w przytulnej kawiarni, w czasie przerwy w pracy, lub dlaczego nie, z naszą rodziną w domu. Wszystkie te sytuacje oznaczają wypoczynek i relaks, które psychologicznie rzecz biorąc, są bardzo korzystne dla człowieka.

W celu ustalenia korzystnego wpływu kawy i sposób, w jaki to pomaga ludziom żyć dłużej, naukowcy przeprowadzili badania na temat zdrowia i odżywiania się na więcej niż 300 osób, mężczyzn i kobiet, których wiek wahał się od 65 do 100, wszystkie z nich cierpi z nadciśnieniem tętniczym. Połowa z tych przedmiotów wykorzystywanych do picia do dwóch filiżanek kawy dziennie, podczas gdy jedna trzecia pili kawę bardzo rzadko lub nie pili kawy w ogóle.

W końcu, badania wykazały, że ludzie, którzy kiedyś wypić jedną lub dwie filiżanki kawy codziennie byli tymi, których tętnicze elastyczność był najlepszy. Dlatego umiarkowane spożycie kawy może pomóc uniknąć chorób sercowo-naczyniowych, a także cukrzycy czy hiperlipidemii, nerki będzie funkcjonować lepiej i poziomy klirens kreatyniny będą wyższe.

Mimo, że wniosek jest oczywisty: Pij kawę i ogólny stan zdrowia poprawi, co daje większą szansę żyć dłużej.

Dana C.

Artykuł napisany przez: https://wyroby-kute.pl/15-elementy-kute