Pages Menu
Categories Menu

Jak sprzedawac meble

Jest trochę szumu na temat stron internetowych i sklepach dających się bezpłatnie kubki w ostatnich miesiącach. Jest to oczywiście przede wszystkim do kierowania ruchu do sklepów i miejmy nadzieję przekonwertować go do sprzedaży.

Ale dla nas, konsumentów, to jest naprawdę za darmo? Istnieją dwie rzeczy, które musimy wziąć pod uwagę, gdy będzie na gratisy takie jak ta pierwsza jest czas spędzają na poszukiwaniu i otrzymania towaru, a po drugie jest rzeczą, czy informacje, które musimy dać, aby je zdobyć.http://mmtransport.eu

Istnieje wiele stron internetowych, który http://erfit.pl/producent-silowni-zewnetrznych/ oferuje wszystko bez żadnych opłat, ale niestety, więcej niż 50% są oszustwem i nie jest lepszy od 10 do 20 procent zniżki. Mając tak wiele stron internetowych, podając się nieprawdziwe informacje, jakiś czas będą spędzać szuka prawdziwej informacji.

Średnio trzeba by wydać od 3-5 godzin patrząc na to i czytania instrukcji, zanim będzie można dostać naprawdę kubki kawy, nie płacąc żadnych pieniędzy. Załóżmy, zakłada się, że są płatne 80 $ dziennie, a następnie, że 5 godzin poszukiwań jest strata $ 50 nie jest tak?

Jeśli znalazłeś jakąś prostą pracę w niepełnym wymiarze godzin, można byłoby bogatszy o 50 $. Ale zamiast tego, masz dla siebie kubek, który jest wart prawdopodobnie $ 9?

Osobiście uważam, że ilość czasu spędza szukają dla niego i godziny czasem w kolejce po darmowe rzeczy nie są warte inwestycji w czasie.

I na górze, że rzeczy takie jak kubki, że otrzymujesz naprawdę nie są darmowe. Zwykle na samym minimum trzeba by podać swoje dane, takie jak imię i nazwisko, adres i dane kontaktowe.

Dane te są znane jako potencjalnych klientów iw zależności od firm, które wymaga tej informacji, może być sprzedany za tyle, ile 5-10 $ za ołowiu. Tak, za każdym razem, gdy przekaże swoje dane, zapraszasz reklamy, zapasy tego, aby być wysłane do Ciebie.

Tak więc, choć nie dają pieniądze, aby uzyskać kubki w tym przypadku, dajesz im możliwość wykorzystania swoich danych osobowych przynajmniej zarobić $ 5-10, może więcej, sprzedając ją jako potencjalnych klientów.

I z tych danych, można je przechowywać na odsprzedaży ich jako potencjalnych klientów, co może zarabiać dużo więcej 5 $.

Teraz, powiedzmy, że można spędzić 5 godzin szukając tej transakcji, która daje kubek za darmo w zamian trzeba dać im swoje dane osobowe. Ogólnie rzecz biorąc, można stracić około $ 50 w godzinach utraty przez człowieka, a także czyni je bogatsze o co najmniej 5 dolarów.

Myśląc o tym, to nie jest tak naprawdę warto spojrzeć na to w rzeczywistości coraz to, nie sądzisz? Jesteś lepiej dla niego zakupy w centrum handlowym i zakup jeden, który naprawdę lubisz.

Artykuł napisany przez: www.akademiaprawajazdy.pl